از مشکلات رایج در کسب و کارهای آنلاین( اینترنتی)، نحوه دریافت وجه از مشتریان است در این راستا مشترکان آمینا پرداخت با بهره بردن از سرویس لینک پرداخت  می توانند پرداخت مبلغ مورد نظر توسط مشتری را، در بستری امن، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، فراهم نمایند.
یکی از قابلیت های دیگر این سرویس که سبب کاهش خطای انسانی در زمان واریز می گردد، امکان ایجاد یک لینک پرداخت به ازای هر یک از محصولات و خدمات می باشد، که در آن لینک عنوان محصول و قیمت آن مشخص می باشد و  دیگر نیاز به وارد کردن قیمت توسط مشتری نخواهد بود.
در این سرویس و در هنگام اضافه کردن محصولات و خدمات و یا پس از آن، امکان درج اطلاعات قیمت، نام و توضیحات محصول/خدمت وجود دارد.
 با وارد کردن اطلاعات صحیح و ارسال لینک پرداخت، مشتری با اعتماد و آسودگی بیشتر از صحت کالاهای انتخاب شده، پرداخت را انجام خواهد داد.
ودر خاتمه صاحب کسب وکار می تواند، گزارش و اطلاعات کافی در مورد نام و نام خانوادگی، مبلغ، تاریخ و…  شخص واریز کننده را در قسمت پنل کاربری  مشاهده نماید.​​​​​​​

لینک پرداخت ​​​​​​​

فرم درخواست
لینک پرداخت

نحوه تسویه ​​​​​​​

تعرفه

کاربردهای لینک پرداخت
سرویس لینک پرداخت کاربردهای فراوانی دارد که هر کس بر اساس نیاز خود می ‌تواند برای دریافت وجه از آن‌ها استفاده کند. در ادامه، برخی از کاربردهای  لینک پرداخت، بررسی شده است. (برای اطلاعات بیشتر روی لینک مورد نظر کلیک کنید)
 


​اینستاگرام

تلگرام

​​​​وبلاگ

آپارات

​​​​وب سایت

پرداخت شخصی

​جذب ​​​​​​حمایت‌های مالی

..............

..............

..............

..............

..............

..............

اینستاگرام به‌‌‌عنوان یکی از شبکه‌‌‌های اجتماعی پرطرفدار در ایران، در دل خود کسب و کارهای زیادی را جا داده است که به فروش محصولات و خدمات می‌‌‌پردازند.
اما یکی از چالشهای بزرگ فروش محصول در اینستاگرام عدم اعتماد مشتریان جهت واریز وجه کالا یا خدمات می باشد واز طرفی ارسال شماره کارت و حساب برای مشتریان خود از لحاظ امنیتی منتقی به نظر نمی رسد.
اما با بهره بردن از سرویس لینک پرداخت، صاحبان کسب‌و‌کار می‌‌توانند به‌‌جای ارسال شماره کارت، لینک پرداخت محصول مربوطه را ارسال کنند تا مشتری به سرعت و با امنیت خاطر بیشتری آنهم از طریق شبکه پرداخت شاپرک ، هزینه محصول انتخابی خود را بپردازد.

اینستاگرام

نحوه تسویه ​​​​​​​

تعرفه

فرم درخواست
​​​​​​​لینک پرداخت

مزایای استفاده از لینک  پرداخت در اینستاگرام
​​​​​​​
- افزایش اعتماد مشتری به صاحبین کسب وکار
- ایجاد بستر خرید امن برای مشتریان 
- سهولت و سرعت در خرید توسط مشتری
- مدیریت  پرداختی ها و مشتریان
- افزایش فروش
- درگاه پرداخت بدون نیاز به داشتن وب سایت
- ثبت تاریخ پرداخت و نام واریز کننده و دلیل پرداخت
- گرفتن تلفن همراه مشتریان و تکمیل بانک اطلاعات از مشتریان جهت اطلاع‌رسانی‌های بعدی
- جلوگیری از کلاه‌برداری‌ها و ارسال فیش‌های پرداخت تقلبی
​​​​​​​
امکان قرار دادن لینک در اینستاگرام که قابلیت کلیک کردن نیز داشته باشد محدود است، به همین دلیل شما نمی‌توانید برای هر پست/محصول لینک پرداخت آن را در کپشن قرار دهید. ‌در ادامه روش‌های که شما می‌توانید لینک درگاه خود را به مشتریان ارائه دهید را بررسی می‌کنیم.

 
روش‌های افزودن لینک پرداخت در اینستاگرام :

ارسال لینک پرداخت از طریق دایرکت :
 گاهی تعداد محصولات زیاد هستند و شما می‌خواهید برای هر کدام دارای لینک پرداخت مجزا باشید، برای استفاده از درگاه در این شرایط، در پنل اختصاصی خود برای محصول لینک پرداخت با توضیحات، قیمت بصورت مجزا ایجاد کنید و سپس برای هر مشتری لینک مناسب را بصورت دایرکت ارسال نمایید.
 
 گذاشتن لینک پرداخت در بیوگرافی :
لینک پرداخت را در قسمت بیوگرافی پیج قرار دهید و از مشتری بخواهید مبلغ مورد و توضیحات لازم را قبل از پرداخت انجام دهد. اگر قیمت خدمات ثابت یا فروش ویژه دارید، در زمان ساخت لینک پرداخت قیمت و توضیحات مناسب را درج کنید و مشتری را به سمت لینک بیوگرافی هدایت کنید.

گذاشتن لینک پرداخت در استوری :
 امکان قرار دادن لینک در استوری وجود دارد و زمانی این قابلیت برای شما فعال می‌شود که دارای ۱۰,۰۰۰ فالوور باشید. با معرفی محصول و قرار دادن لینک پرداخت در استوری، مشتری را به خرید آنلاین محصول هدایت می‌کنید.

تلگرام

تلگرام با امکانات گسترده‌‌ای که دارد، فراتر از یک پیام‌‌رسان عمل می‌‌کند. یکی از امکانات تلگرام، امکان ایجاد کانال است که بسیاری از کسب و کارها، برای اطلاع‌‌رسانی به مخاطبین خود، از آن استفاده می‌کنند. برخی کانال‌های خصوصی نیز برای عضویت هزینه دریافت می‌‌کنند. کانال‌هایی که در آنها خدماتی مانند ارائه مقالات به‌روز، تحلیل‌‌های بورسی، پادکست و‌…  ارائه می‌‌شود.
لینک پرداخت شاپرک، سرویسی مناسب برای ادمین‌های کانال‌های تلگرامی است تا بتوانند بدون ارسال اطلاعات شخصی و شماره کارت و حساب خود، هزینه عضویت یا فروش خدمات را دریافت کنند.​​​​​​​

نحوه تسویه ​​​​​​​

تعرفه

فرم درخواست
​​​​​​​لینک پرداخت

سایت‌‌های شرکتی و خدماتی که نیاز به فروشگاه آنلاین ندارند، با ساخت لینک پرداخت و درج دکمه در توضیحات خدمت/محصول، مشتری را به صفحه پرداخت هدایت می‌‌کنند.

وب سایت

منظور از پرداخت شخصی، آن دسته از تراکنش‌‌های مالی‌‌ست که فرد برای امور شخصی خود انجام می‌دهد و لزوما مربوط به یک کسب و کار نیست.
گاهی پیش آمده است که شما می‌‌خواهید مبلغی را بنا به دلایلی، از فرد خاصی دریافت کنید و شخص مقابل برای واریز وجه با مشکلاتی مانند:
- فراموشی رمز عبور اپ و اینترنت بانک
- استفاده از سقف روزانه
- عدم امکان مراجعه به عابر بانک
- مبلغ انتقال بیشتر از سقف بانکی
و … رو‌به‌رو بوده است. در چنین موقعیتی با ارائه لینک پرداخت، فرد موردنظر قادر خواهد بود با اتصال به درگاه شخصی شما، مبلغ خواسته شده را برای شما واریز کند.
​​​​​​​

پرداخت شخصی

وبلاگ بر‌خلاف سایت، به‌علت رایگان بودن، امکانات کمتری در اختیار هر کسب و کاری قرار می‌‌‌دهد و به همین خاطر، ایجاد فروشگاه در آن چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. از سوی دیگر می‌‌‌‌تواند فضایی برای معرفی خدمات و تجربیات به دیگران باشد، که به دلیل رایگان بودن و عدم نیاز به دانش فنی، بسیاری از افراد را به خود جذب می‌کند.
لینک پرداخت نیز بدون نیاز به دانش فنی، امکان استفاده در وبلاگ ها را به دست می‌دهد و صاحبان کسب و کار می‌توانند پلن‌ها و خدمات خود را از این طریق به فروش برسانند.​​​​​​​

وبلاگ

افراد، موسسات خیریه  و یا گروه‌های مختلف به منظور جذب کمک های بشر دوستانه و یا تقویت مالی خود جهت ادامه فعالیت، می توانند با ساخت لینک پرداخت و قراردادن گزینه‌‌ای  به‌‌عنوان حمایت مالی در سایت خود،  مخاطبین را جهت واریز مبالغ  دلخواه به  درگاه بانکی هدایت نمایند . ​​​​​​​

جذب حمایت‌های مالی

 بلیت‌‌فروشی و جذب حمایت مالی یکی از امکاناتی است که  جدیداً درآپارات قرار گرفته است. شما می توانید آدرس لینک پرداخت ساخته شده خود  توسط آمینا پرداخت را در بخش آدرس صفحه پرداخت آپارات قرار داده، تا در زمان پخش زنده، این لینک برای مشاهده‌کنندگان لایو به نمایش در‌‌آید و در صورت تمایل، از شما حمایت مالی نمایند.​​​​​​​

آپارات

نحوه تسویه ​​​​​​​

تعرفه

فرم درخواست
​​​​​​​لینک پرداخت

سبد خرید